Tonery Minolta

[produkty]

Tonery Minolta

Tonery Minolta - niedrogie i niezawodne

Oferowane przez nas tonery Minolta to najwyższa jakość, wynikająca bezpośrednio z zastosowania najlepszych na rynku podzespołów i materiałów. Brak oszczędności na produktach przekłada się na nieco wyższą cenę, ale daje gwarancję niezawodności. Materiały eksploatacyjne Freecolor to nie tanie zamienniki czy tonery napełniane, to tonery refabrykowane, czyli kompleksowo regenerowane. Oprócz napełnienia kasety tuszem, proces ich produkcji obejmuje jeszcze wymianę wszystkich kluczowych, zużywających się w trakcie drukowania elementów. Dzięki temu są one bezawaryjne i całkowicie bezpieczne.

 

Tonery Konica Minolta Bizhub, gwarancja bezpieczeństwa

W ofercie posiadamy aktualnie wszystkie najpopularniejsze tonery Konica Minolta, przeznaczone m.in do modeli Bizhub 20, Bizhub 20 P oraz Bizhub 40 P. Wszystkie z nich przechodzą szereg wewnętrznych testów i posiadają certyfikaty niezależnych instytucji, o których można przeczytać w zakładce "Certyfikaty". Dzięki temu spełniają szereg rygorystycznych norm, gwarantując tym samym bezproblemową kompatybilność z drukarką i niezawodność. Na uwagę zasługuje też, uzyskiwana dzięki autorskim technologiom, zwiększona wydajność i bezkompromisowa jakość druku.

 

Konica Minolta tonery refabrykowane, czyli jakość w parze z ceną

Oryginalne tonery oferowane przez producentów drukarek słyną ze swoich wysokich cen, dają jednak pewność bezproblemowego działania. Zamienniki są z kolei tańsze, ale służą zazwyczaj znacznie krócej i bywają awaryjne. Oferowane przez nas produkty są złotym środkiem, gwarantują bowiem jakość, ale pozwalają też przy tym zaoszczędzić. To świetna opcja jeśli szukasz rozsądnych cenowo, a zarazem niezawodnych rozwiązań dla urządzeń Konica Minolta. Tonery Freecolor pozwolą Ci cieszyć się jakością porównywalną z nowym, oryginalnym produktem za ułamek ceny.

 

Tonery regenerowane - ekologia i gwarancja zadowolenia

Tonery regenerowane Freecolor to nie tylko świetny stosunek ceny do jakości, ale także gwarancja minimalnego wpływu na środowisko. Wszystkie oferowane przez nas tonery powstają przy zachowaniu wszelkich przepisów środowiskowych i prawidłowej gospodarki odpadami. Ich producenci współpracują wyłącznie z dostawcami zachowującymi odpowiednie normy, a elementy wymieniane podczas procesu regeneracji poddają procesom recyklingu. Jeśli nie możesz odnaleźć tonera odpowiedniego dla swojego urządzenia lub masz pytania, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy też do skorzystania z zamówienia próbnego.

CERTYFIKATY JAKOŚCI I WYDAJNOŚCI

                                                      

 

Kontakt

PRINTin Sp. z o.o. sp.k.

ul. Kamiennogórska 22, wejście D
60-179 Poznań

NIP PL7781468433
REGON 301311980

© Printin 2024
Design: Solmedia.pl