Tonery Canon

[produkty]

Tonery Canon

Tonery Canon, wysoka jakość w rozsądnej cenie

Oferowane przez nas tonery Canon to rozwiązania najwyższej jakości. Cechują się wysoką wydajnością, niezawodnością i bezproblemowym działaniem. Wszystkie dostępne tu produkty są poddawane wewnętrznym, rygorystycznym testom oraz posiadają certyfikaty zewnętrznych, niezależnych instytucji. Są więc w pełni bezpieczne dla urządzeń, w których zostaną zastosowane. Jesteśmy pewni jakości oferowanych przez nas tonerów, dlatego udostępniamy naszym Klientom możliwość złożenia zamówienia testowego, na okres 30 dni. Jeśli nie spełni on oczekiwań, może zostać bezpłatnie zwrócony.

 

Wydajny toner do drukarki Canon - drukuj świadomie!

Dobrej jakości toner do drukarki Canon powinien gwarantować bezproblemową kompatybilność z urządzeniem, wysoką wydajność i niezależną od ilości pozostałego tuszu jakość wydruku. Wiele dostępnych w sieci zamienników i tonerów napełnianych ma z tym problem, ale nie oznacza to wcale, że konieczny jest zakup drogiego oryginału. Tonery refabrykowane Freecolor to gwarancja niezawodności i nawet trzykrotnie większa wydajność uzyskana dzięki ciągle rozwijanym nowoczesnym technologiom. Co prawda nie są one najtańsze na rynku, ale wynika to wyłącznie z zastosowania najwyższej jakości komponentów i dbałości o szczegóły.

Niedrogie i wydajne tusze - drukarka Canon, wszystkie modele

W naszej ofercie dostępne są także wysokiej jakości tusze. Drukarka Canon nie ucierpi w żaden sposób na ich stosowaniu. Są to produkty w pełni bezpieczne, napełnione wysokiej jakości atramentem, który gwarantuje perfekcyjną jakość wydruku. Podobnie jak tonery przechodzą one wewnętrzną kontrolę jakości. Poddawane są też regularnym testom, które pozwalają wyłapywać nawet najdrobniejsze odstępstwa od norm. Cechują się zaskakująco dużą wydajnością i niezawodnością. Posiadamy tusze pasujące do wszystkich najpopularniejszych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Canon.

 

Canon tusze do drukarki w zestawach

Oprócz tuszy pojedynczych, w ofercie posiadamy też pakiety wszystkich kolorów dla urządzeń marki Canon. Tusze do drukarki w zestawach to opcja niezwykle praktyczna. Jednoczesna wymiana całego zestawu niweluje bowiem ryzyko wystąpienia różnicy w jakości wydruku, mogącej powstać przy zastosowaniu kaset różnych producentów. Nawet jeśli wymiany wymagają tylko pojedyncze kolory, zestaw taki jest po prostu korzystny cenowo. Zapasowe tusze mogą przecież po prostu czekać na swoją kolej. Chcesz uniknąć przykrych niespodzianek i cieszyć się jakością, a przy tym nie przepłacać? Wybierz tusze PRINTin!

CERTYFIKATY JAKOŚCI I WYDAJNOŚCI

                                                      

 

Kontakt

PRINTin Sp. z o.o. sp.k.

ul. Kamiennogórska 22, wejście D
60-179 Poznań

NIP PL7781468433
REGON 301311980

© Printin 2024
Design: Solmedia.pl