Historia Firmy

Firma PRINTin SUPPLIES powstała we wrześniu 2006 roku w Poznaniui jest wyłącznym dystrybutorem europejskich materiałów eksploatacyjnych do drukarek marki PRINTIN™ na terenie Polski.

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie, zdobyte na rynku niemieckim i szwajcarskim, pozwala nam zaoferować nowoczesne produkty, które odpowiadają na nieustannie zmieniające się wymagania branży oraz użytkowników.

Zamiłowanie do produktów wysokiej jakości, dobrego wzornictwa i znajdowaniaoptymalnych rozwiązań, pozwala nam oferować niezawodne produkty, ułatwiające życie i pracę.

 

INFORMACJE O PRODUCENCIE  I PRODUKCIE (TONERACH PRINTin)

Produkty marki PRINTin produkowane są na terenie Unii Europejskiej przez jedną z największych w branży recyklingu firmę z siedzibą w Niemczech.

Powszechnie znana niemiecka jakość i precyzja oraz bardzo dobry stosunek jakości do ceny oferowanych produktów PRINTin konsekwentnie prowadziły do objęcia pozycji wiodącego producenta na europejskim rynku tonerów kompatybilnych z urządzeniami drukującymi.Obecnie firma zajmuje pierwsze miejsce w światowej czołówce pod względem wielkości sprzedaży.

PRINTin pod własną marką oferuje szeroką paletę produktów, pokrywającą ponad 90% wszystkich materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Firma wiedzie prym w produkcji tonerów do kolorowych drukarek laserowych, proponując także kompleksowe rozwiązania w tej dziedzinie.

W przypadku produktów PRINTin, inaczej niż u wielu producentów zamienników,  większość zużytych części jest zastępowana nowymi. Tonery PRINTin powstają w laboratoriach przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, urządzeń pomiarowych oraz doskonałych jakościowo komponentów. W celu zagwarantowania długiego czasu pracy oraz umożliwienia produkcji w różnych pojemnościach, producent opracował własne nowatorskie metody. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom, do dyspozycji mamy powszechnie stosowane tonery producentów drukarek, które mają trzykrotnie większą pojemność od dotychczas stosowanych.

Nasz producent nieustannie poszukuje nowych rozwiązań w celu ulepszania wszystkich produktów. Od początku przedsiębiorstwo pracowało według filozofii, zgodnie z którą chce, by wszystkie produkty dla marki PRINTin zawsze były kojarzone z najwyższą JAKOŚCIĄ. Wewnętrzne testy, jakim poddawane są tonery PRINTin, należą do najbardziej rygorystycznych na rynku materiałów eksploatacyjnych.

Wysoką jakość produktów marki PRINTin potwierdzają certyfikaty niezależnych instytucji i ciągłe audyty.

CERTYFIKATY JAKOŚCI I WYDAJNOŚCI

                                                      

 

Kontakt

PRINTin Sp. z o.o. sp.k.

ul. Kamiennogórska 22, wejście D
60-179 Poznań

NIP PL7781468433
REGON 301311980

© Printin 2024
Design: Solmedia.pl