Job

PRINTin Sp. z o.o. Sp.k.

Poznańska Firma PRINTin Sp. Jawna, na polskim rynku od 14 lat, zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych własnej marki do urządzeń drukujących i kopiujących. Nasz młody i dynamiczny Team handlowy poszukuje wsparcia w Poznaniu

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • działalność w obszarze rynku hurtowego w zakresie materiałów eksploatacyjnych,
  • bezpośrednia obsługa klientów w biurze i przez telefon,
  • nawiązywanie i pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych,
  • badanie potrzeb klientów i sporządzanie ofert handlowych,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych firmy.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania częściowo uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży,
  • Możliwość negocjowania wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, w stabilnej firmie,
  • Atrakcyjne narzędzia pracy,
  • System szkoleń,
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

  • roczne doświadczenie w branży biuro-serwisowej lub handlowej, w szczególności w

  bezpośredniej obsłudze klienta,

  • znajomość technik sprzedaży, skutecznego prowadzenia rozmów telefonicznych i handlowych

  z klientami,

  • umiejętność podzielności uwagi i analitycznego myślenia,
  • nastawienie na wynik indywidualny i zespołowy,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • dobra znajomość MS Office zwłaszcza Excel, Word,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość programu Subiekt będzie dodatkowym atutem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji mailem przez portal

CERTYFIKATY JAKOŚCI I WYDAJNOŚCI

Kontakt

PRINTin Sp. z o.o. sp.k.

ul. Kamiennogórska 22, wejście D
60-179 Poznań

NIP PL7781468433
REGON 301311980