Firma PRINTin SUPPLIES powstała we wrześniu 2006 roku z siedzibą w Poznaniu i jest wyłącznym dystrybutorem europejskich materiałów eksploatacyjnych do drukarek marki PRINTIN™ na terenie Polski.

Przedmiotem działalności Firmy jest przede wszystkim wyłączna dystrybucja materiałów ekploatacyjnych własnej  marki PRINTin™.

Nasze ponad 20 letnie doświadczenie zdobyte na niemieckim i szwajcarskim rynku pozwala nam zaoferować nowoczesne produkty, które odpowiadają na nieustannie zmieniające się wymagania rynku i użytkowników.

Zamiłowanie do produktów wysokiej jakości, dobrego wzornictwa, optymalnych rozwiązań daje nam możliwość dostarczania Państwu niezawodnych produktów tworząc życie i prace łatwiejszą.

INFORMACJE O PRODUCENCIE  I PRODUKCIE (TONERACH PRINTin)

 Produkty marki PRINTin produkowane są przez powstałą w 1988 firmę z siedzibą w Szwajcarii. Firma szybko stała się liderem rynku branży akcesoriów do drukarek w Szwajcarii. W 1995r kupiła dodatkowe prawa licencyjne w Europie i rozpoczęła swoją działalność na rynkach: niemieckim, austriackim, hiszpańskim, angielskim oraz krajów Beneluksu.

 Powszechnie znana szwajcarska jakość i precyzja oraz bardzo dobry stosunek jakości do ceny oferowanych produktów PRINTin uczyniły ze Swiss Production wiodącego producenta na europejskim rynku tonerów kompatybilnych z urządzeniami drukującymi (obecnie pod względem wielkości sprzedaży firma zajmuje 2 w czołówce światowej).

 PRINTin oferuje szeroką paletę produktów, pokrywającą ponad 90%, wszystkich materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Firma wiedzie prym w produkcji tonerów do kolorowych drukarek laserowych, proponując także kompleksowe rozwiązania w tej dziedzinie.

 W przypadku produktów PRINTin, inaczej niż u wielu producentów zamienników, większość zużytych części jest zastępowana nowymi. Tonery PRINTin powstają w laboratoriach przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, urządzeń pomiarowych oraz doskonałych jakościowo komponentów. W celu zagwarantowania długiego czasu pracy oraz umożliwienia produkcji w różnych pojemnościach producent  opracował własne nowatorskie metody. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom mamy do dyspozycji powszechnie stosowane tonery producentów drukarek, które mają 3-krotnie większą pojemność od dotychczas stosowanych.

 W Szwajcarii  nieustannie poszukuje się nowych rozwiązań w celu ulepszania wszystkich produktów. Od początku przedsiębiorstwo pracowało według  filozofii, zgodnie z którą chce by wszystkie produkty dla marki PRINTin zawsze kojarzone były z najwyższą JAKOŚCIĄ. Wewnętrzne testy jakim poddawane są tonery PRINTin należą do najbardziej rygorystycznych na rynku materiałów eksploatacyjnych.

Wysoką jakość produktów marki PRINTin potwierdzają certyfikaty niezależnych instytucji takich jak: Landesgewerbeanstalt Bayern (LGA – Krajowa Izba Rzemieślnicza), Jury Umweltzeichen (Blauer Engel - Niebieski Anioł – znak ekologiczny) czy Deutschen Instituts für Normung (Niemiecki Instytut Norm).

Produkty nie tylko spełniają normy, takie jak „LGA - schadstoffgeprüft“ (przetestowane pod względem substancji szkodliwych) oraz DIN 33870 (Niemiecki Indeks Norm nr 33870), ale często przewyższają je w wielu punktach.

 

JESTEŚMY RZETELNĄ FIRMĄ

NIE BIORĄCĄ UDZIAŁU W

PŁATNYCH PROGRAMACH

CERTYFIKOWANIA RZETELNOŚCI

FILM - w celu zmniejszenia problemów związanych z drukowaniem po wymianie tonera proponujemy obejrzeć wideo – instrukcja wymiany tonera do drukarki ...

Czytaj więcej

Oryginalne Tonery PRINTin™ to:  Kartridże z tonerem, które dotrzymują obietnicy.  produkty w harmonii z ekologią (remanufaktura produktów)  ...

Czytaj więcej

EKOLOGIA - Ochrona zdrowia ludzkiego i środowiska naturalnego jest integralną częścią naszej filozofii i wpływa na wszystko co jest związane z naszymi...

Czytaj więcej